כל היתרונות של באדי פאמפ במקום אחד - חדר כושר הולמס פלייס Holmes Place

רוצים לפתח את הגוף ואת השרירים? רוצים להיכנס לשגרת אימונים שתגרום לכם לחזור לכושר? רוצים לגרום לגוף שלכם לפעול ולזוז בלי הפסקה? אימוני באדי פאמפ הם בדיוק בשבילכם! אנחנו בהולמס פלייס גאים להציג בפניכם את האימון הכי כיפי, קצבי ומפתח שיש היום בעולם הכושר והספורט, ומזמינים אתכם להצטרף אלינו כמנויים עוד היום. אז מה שיעורי באדי פאמפ מציעים לכם? הנה כמה דברים שבטח תשמחו לדעת.

באדי פאמפ – הדרך הבטוחה להצלחה

אנשים רבים מרימים ידיים מעולם הכושר והספורט תוך כמה אימונים קצרים, משום שהם לא מספיק נהנים מהם. אימון באדי פאמפ בא במטרה לעצור את המהלך הזה, ולתת לו טוויסט מעניין.

שיעורי באדי פאמפ כוללים סדרת תרגילים שמתבצעים באמצעות הרמת משקולות, ובין סט לסט מתבצעת מנוחה קצרה שתאפשר לכם להסדיר את הנשימה ולהתכונן לתרגיל הבא. תוך כמה אימונים כבר תתחילו לראות את התוצאות, ולהנות מהכיוון שהגוף שלכם תופס.

האם כל אחד יכול לקחת חלק בשיעורי באדי פאמפ?

מה שיפה בשיעורי באדי פאמפ הוא שהם פונים לכולם. מדובר כאן על אימונים שמתבצעים באנרגיה גבוהה, באווירה מחשמלת ועם מוזיקה מדרבנת לעשייה שמתנגנת ברקע, כך שגם נשים, גם גברים, גם צעירים, גם מבוגרים, גם מתאמנים שנמצאים בתחילת דרכם וגם מתאמנים מתקדמים – כולם יוכלו להנות מהאימונים בדיוק באותה הצורה.

כמובן שחשוב לציין ששיעורי באדי פאמפ מותאמים לרמה של כל מתאמן או מתאמנת, לפי המשקלים השונים של המשקולות, קצב התרגילים, מספר החזרות בכל סט ועוד.

למה דווקא הולמס פלייס לשיעורי באדי פאמפ?

אנחנו ברשת הולמס פלייס מחזיקים בכל הניסיון, המקצועיות והידע שדרושים לנו על מנת להוביל עשרות אלפי אנשים להצלחה בתחום הכושר והספורט. לאורך שנות הפעילות הרבות שלנו צברנו את כל מה שהכרחי על מנת למנף את כישורי הספורט שלכם לדרגות הרבה יותר גבוהות.

את כל אלו אנחנו עושים בעזרת ציוד מקצועי והמתקדם ביותר בתחום, מדריכי כושר מהמנוסים והטובים ביותר בארץ, מכוני כושר מפוארים עם פסיליטיס מדהימים, יחס אישי ושירות מצוין. קדימה, שתצטרפו אלינו? מחכים לכם!