כל הדרך שעברו שיעורי יוגה בפתח תקוה מהמזרח הרחוק - חדר כושר הולמס פלייס Holmes Place

לא רק הסושי, מרק הראמן, הפאד תאי והגיוזה עשו את דרכם מהמזרח הרחוק עד אלינו במדינת ישראל, אלא גם כל מיני שיטות ותרגולים שעובדים על הנפש. תרגולים כמו מדיטציה או יוגה, לדוגמה, עשו את דרכם אלינו כבר לפני כמה עשרות שנים, ואין ספק שבשנים האחרונות הם תופסים הרבה יותר מקום בחיים של הרבה יותר אנשים. שיעורי יוגה בפתח תקווה נולדו מתוך הביקוש הגבוה להם, אז בואו נבדוק את הדרך שהם עברו קצת יותר מקרוב.

מהמזרח למערב – איך שיעורי יוגה בפתח תקווה רלוונטים לחיים שלכם?

זה לא סתם שהיוגה הגיעה כל הדרך אל המערב ממדינות המזרח הרחוקות, כמו הודו למשל. כל דבר טוב מפיץ את עצמו ועובר לאט לאט מפה לאוזן, וכך גם תרגולי היוגה, ששינו את חייהם של אנשים רבים כל כך ברחבי העולם. שיעורי יוגה בפתח תקווה שמים במרכזם דבר אחד עיקרי – היכולת להתרכז, לנשום ולהתחבר פנימה אל הנפש.

בימים שבהם כל אחד ואחת מכם עסוקים כל כך בפיתוח הקריירה שלכם, בגידול הילדים שלכם ובתשלומי החשבונות המנופחים שלכם, אין כמו לקחת רגע לעצמכם ופשוט להירגע. כן, זה עד כדי כך פשוט.

מה קורה במסגרת שיעורי יוגה בפתח תקווה?

שיעורי יוגה בפתח תקווה מתבססים על תרגולי נשימות, שעובדים על היכולת לשכוח מכל מה שקורה מסביב ולהתרכז רק במה שקורה בתוך הנפש שלכם, בתוך המחשבות שלכם, בריחות, בטעמים ובמראות שונים. כל זאת נעשה על ידי תרגילים שונים של איזון, שיווי משקל, פיתוח גמישות הגוף והחשובה ביותר מבין כל אלו – הנשימה שלכם.

ההשפעה הישירה של שיעורי יוגה בפתח תקווה על שגרת היום יום שלכם

אחרי שתרכשו את כל הכלים הכל כך חשובים ומשמעותיים האלו, תוכלו לגלות במהרה איך גם חיי היום יום שלכם מקבלים תפנית מעניינת. עם הזמן תלמדו לסגל את היכולת שלכם להתרכז ולהתמקד, וכך העבודה שלכם תהיה אפקטיבית יותר, והשלווה הפנימית שלכם תמהר להגיע. הירשמו למועדון ההולמס פלייס ותוכלו להנות מכל זה עוד היום.