כלי עזר שונים לתרגילי יוגה - חדר כושר הולמס פלייס Holmes Place

כשמתאמנים ביוגה, חשוב להיות מכוונים לכל החמש חושים, ולכן ציוד הינו חלק חשוב מהחוויה. באימון יוגה- חשוב להכיר את הציוד המתאים לאימון.
הציוד העיקרי הנדרש למתאמני יוגה הוא מזרן. מזרן יוגה טוב יסייע למתאמן להתמקד בתרגילים ויספק תמיכה מספקת לכל הגוף. חשוב לבחור במזרן עם יציבות וגמישות טובות. בנוסף, מומלץ לבחור בגודל המתאים למתאמן.

 

כמו כן, נדרשים בגדי יוגה נוחים וגמישים, המאפשרים לגוף להנות מכל התנועות והתרגילים בצורה מלאה. כדאי לבחור בבגדים שמתאימים למזג האוויר ולסוג התרגילים המתאמנים בהם.
לאחר מזרן ובגדי יוגה, פעמים רבות יש צורך בכלי עזר לתרגילים ספציפיים. ציוד זה יכול לכלול חגורת יוגה, בלוקים, מגבונים, וכדומה. חשוב לבחור בציוד שעוזר למתאמן לבצע את התרגילים בצורה הכי טובה שיש.

יוגה למתקדמים – מה זה אומר?

כשמדברים על יוגה בהרצליה למתקדמים, מתכוונים לכאלו שכבר מכירים את התרגילים הבסיסיים ובונים על כך להתקדם ולהשתפר ביכולות הגופניות והנפשיות שלהם. אך עם התקדמות בעולם היוגה, מתגלים האתגרים הבאים למתאמנים ברמות הגבוהות שלהם.

 

האתגר הראשון הוא לגשת לתרגילים חדשים ומתקדמים. זה דורש שמירה על כושר גופני ושמירה על גמישות ונטייה להתאמן כל הזמן על מנת להתקדם.
האתגר הבא הוא להתמודד עם מצבי ישיבה ארוכים ותרגילים מתמשכים. זה עשוי לגרום לכאבים בגב, ברגליים ואפילו בכף הרגליים. כדי לגבור על זה, חשוב להשקיע זמן רב יותר בתרגול ולפעמים להפסיק במקום להמשיך ללא הפסקה.
האתגר האחרון הוא להשתמש ביכולות הנפשיות שלכם כדי לצאת מהאזור הנוח שלכם ולנסות דברים חדשים ומסכנים. למשל, לנסות תרגילים מתקדמים עם שותפים, להתאמן בחום ולהתנסות.

 

כמו כל ספורט או תחום נוסף, ישנם כלים עזר למתאמני יוגה בהרצליה שיכולים לסייע לך להתפתח ולשפר את היכולת שלך. ישנם מגוון רחב של כלים משניים כגון ספרים, אפליקציות, וידאו הדרכות ועוד. להלן כמה הצעות לכלים עזר אלו:

1. ספרים – קיימים ספרים רבים המתארים יוגה וכיצד לבצע את התרגילים השונים. חשוב לבחור ספר שמתאים לרמת הידע והניסיון שלך ביוגה. כמה ספרים מומלצים הם “Light on Yoga” מאת בי.קי.סיינגר ו- “The Heart of Yoga” מאת טי.קי.ו.דסיקצ’ר.

2. אפליקציות – ישנם אפליקציות רבות המציעות וידאו הדרכות, מדיטציות, מעקב אחר התקדמותך ועוד. כמה אפליקציות מומלצות הן “Yoga Studio” ו- “Daily Yoga”.

3. וידאו הדרכות – ישנם כל מיני וידאו הדרכות זמינים ביוטיוב או באתרי יוגה מקצועיים. יש לוודא שהווידאו שאתם בוחרים הוא ברמה המתאימה לכם וכן שהמדריך המלווה אתכם בוידאו הוא מקצוען.