כיצד פילאטיס מכשירים בתל אביב קיבל מקום של כבוד בקרב נשים וגברים רבים כל כך? - חדר כושר הולמס פלייס Holmes Place

העיר תל אביב מציעה אין ספור חוויות ללקוחותיה, חוויות מתחומים רבים כל כך כמו התרבות, החינוך וכמובן גם הספורט. חוויות הספורט בעיר מתחילות ברחובות עם אימוני יוגה בטיילת בתל אביב, עוברות דרך אימונים אישיים בפארקים השונים ברחבי העיר, ומגיעות עד חדרי הכושר השונים והסטודיואים שמציעים מגוון אימונים בסטודיו ממוזג, מלא בציוד רלוונטי וכמובן קרוב לבית. היום אנחנו רוצים לספר לכם איך פילאטיס מכשירים בתל אביב קיבל מקום של כבוד בקרב כל כך הרבה מתאמנים ומתאמנות, אז בואו נתחיל.

פילאטיס מכשירים בתל אביב – לא סתם עוד אימון

אז ממש לא מדובר כאן על “עוד אימון” שהמתאמנים מגיעים אליו, אלא על אימון שאין שום ספק שחולל מהפכה של ממש בקרב המתאמנים והמתאמנות שלוקחים בו חלק. אימון פילאטיס מכשירים בתל אביב הביא אותו רוח חדשה ומרעננת אל עולם הכושר הישראלי בפרט ואל זה העולמי בכלל, משום שהוא משלב בין אימון הפילאטיס הקלאסי לבין מגוון מכשירים שבהם המתאמנים עושים חלק לאורך האימון.

פילאטיס מכשירים בתל אביב הוא אימון שמתבצע בסטודיו קטן ואינטימי, שמכיל מספר משתתפים מצומצם ביותר, לרוב בין 7 ל-10 משתתפים בלבד. באופן הזה האימון יכול להוות סביבה אינטימית, קטנה ונינוחה, שבה כל מתאמן או מתאמנת יכולים להרגיש בנוח לבצע את התרגילים ולקבל משוב מיידי מהמדריכים.

מה מיוחד באימוני פילאטיס מכשירים בתל אביב?

הקסם של אימוני פילאטיס מכשירים בתל אביב מתחיל באופי שלהם. אלו אימונים קטנים, כאמור, שאליהם מצטרף אופי מגוון, שונה ויוצא דופן. במסגרת השיעורים כל מתאמן ומתאמנת מקבלים מיטת פילאטיס ייעודית שמאפשרת להם לבצע עליה את התרגילים, יחד עם מגוון גומיות, רצועות, קפיצים, וכמובן מכשירים נוספים, כמו משקולות, כדורים, גלילים ועוד. יחד נוצר כאן תמהיל שהופך כל אימון למאתגר ומהנה, שמוביל את הגוף לתוצאות בטווח הקצר.

הולמס פלייס – הירשמו ותיהנו

אנחנו ברשת הולמס פלייס מזמינים אתכם להצטרף אלינו בהקדם על מנת ליהנות משיעורי פילאטיס מכשירים בתל אביב ברמה המקצועית והטובה ביותר שהכרתם, אז צרו איתנו קשר בהקדם!