כיצד יוגה תורמת לנפש? - חדר כושר הולמס פלייס Holmes Place

היוגה מפורסמת כיום בהיותה חלק מבריאותו של האדם ושלומו. יוגה מקוטלג כסוג של ספורט שבמשך מאות שנים נבנה והשתנה לאורך היסטוריה, מי שמתאמן ביוגה עושה זאת לא רק כדי לשפר ולחזק את גופו אלא גם כדי לעזור לנפשו. ומכאן מגיעה השאלה המתבקשת ביותר, כיצד יוגה תורמת לנפש?

הנה כמה תשובות לאיך יוגה תורמת לנפש:

1. יוגה עוזרת להקל על הלחץ שלך – כולם סובלים מדי פעם ממתח וחרדה ולכן יוגה ידועה בהשגת שלוות הגוף והנשמה. כשאנחנו לחוצים, המוח שלנו לא מצליח להגיע למיקוד והחשיבה עשויה להיות קשה מדי עבורנו, אולם אימון יוגה נכון יכול ללמד אותנו כיצד להירגע על ידי מדיטציה. מדיטציה היא כלי רב עוצמה להרפיה ולהפגת המתח. בין אם אתם מחזיקים בתנוחה ובין אם פשוט בתנוחת מדיטציה, בסופו של דבר תלמדו כיצד להתמקד ופשוט לנשום ביעילות. ואת זה ניתן להשיג באימון יוגה שמודרך היטב.

2. יוגה עוזרת בשיפור מצב הרוח שלך – מתרגלי יוגה אומרים לעתים קרובות שלאחר שיעור יוגה הם מרגישים מאושרים ונינוחים יותר. בזמן שאתה מתרגל, המוח שלך נרגע ואתה מסוגל להפסיק להתעכב על מחשבות ומצבים אומללים. ישנן תנוחות יוגה ספציפיות המעוררות מצב רוח חיובי ומפחיתות את השליליות. עוד צוין כי תנוחות כיפוף לאחור הן אחת התנוחות החזקות ביותר שיכולות לעזור בשיפור מצב הרוח שלך.

3. יוגה מסייעת במניעת מחלות נפש – בדור של היום רבים מעורבים בסוגיות חיים שונות. אחד הנושאים הנפוצים ביותר שיש לנו כעת הוא עם הצעירים הסובלים ממחלת נפש. ישנם הרבה גורמים התורמים לכך מכיוון שהם מאותגרים על ידי חוויות היומיום שלהם. עם זאת, מחקרים אחרונים קובעים כי תרגול יוגה, ולא רק כלי ריפוי פשוט, יכול למעשה להיות אמצעי מונע, המגן על אנשים מפני מחלות נפש. אלו המפתחים את יכולותיהם לרתום את התכונות היותר מתעלות של יוגה בשלב מוקדם בחייהם הם בעלי יכולת טובה במיוחד להגן על נפשם מפני לחצי של החיים המודרים, לאורך חייהם. זה לא עובד רק עבור אנשים צעירים; מבוגרים יכולים גם להשתמש ביתרונות היוגה כדי להגן על עצמם מפני בעיות נפשיות.

מרגישים מוכנים לעשות את הצעד הראשון בתרגול יוגה? הצטרפו עכשיו לשיעורי יוגה בתל אביב ויוגה בראשון לציון!