יכול להיות שעדיין לא הצטרפתם לשיגעון הקיקבוקס בהרצליה? - חדר כושר הולמס פלייס Holmes Place

כשאתם חושבים על אדם שמתאגרף, אתם בוודאי משייכים אותו באופן אוטומטי לקטגוריית המתאגרפים בזירות של ה-WWF, וחושבים עליו כאדם אלים. האמת היא שאם זו התפיסה שלכם, אנחנו ממש שמחים שהגעתם אלינו כדי שנסביר לכם שההיפך בדיוק הוא הנכון! תוכלו היום למצוא לא מעט אנשים שמתאגרפים לא למטרות הקרבות האימתניים, אלא למטרות של אימוני קיקבוקס מטריפים. אימוני הקיקבוקס הפכו לשיגעון של ממש, וגם אתם מוזמנים להצטרף לאימוני קיקבוקס בהרצליה שיכניסו לכם דרייב לעצמות ולשרירים, ויהפכו אתכם לספורטאים מהשורה הראשונה.

קיקבוקס בהרצליה – לבעוט, לאגרף, להתחטב

אימוני קיקבוקס בהרצליה שמם כן הם, משלבים בין הקיק – בעיטות, לבין הבוקס – אגרופים. האימונים האלו מושתתים על טהרת האנרגיות הגבוהות, המוזיקה המקפיצה והיחסים שבין המתאמנים לבין שק האיגרוף שלהם, או בין המתאמנים לבין קומבינציית הריקוד שמשלבת את תנועות הארגוף והבעיטה.

בראשם של אימוני קיקבוקס בהרצליה נמצאים מיטב המדריכים במדינת ישראל, שמרכיבים בצורה מושלמת את האימון ממתיחות בהתחלה, העלאת קצב הדופק לאט לאט, וסיום עם שחרור והורדת הדופק בחזרה למצב התקין. מה שקורה מההתחלה ועד הסוף הוא שריפת קלוריות מטורפת, פיתוח של סיבולת לב הריאה, והכי חשוב – כיף גדול לכולם!

הגיבוש של קבוצות קיקבוקס בהרצליה

החוויה של אימוני קיקבוקס בהרצליה היא הרבה יותר מ”סתם” עוד אימון כושר, אלא היא משלבת בתוכה גיבוש אמיתי בין חברי הקבוצה. בדרך כלל אימוני קיקבוקס נבנים סביב קבוצה קבועה של מתאמנים, שעוברים יחד את האימון גם ברגעים היותר מאתגרים שלו וגם ברגעים היותר פשוטים שלו, ומדרבנים אחד את השני לעשייה. בסופו של דבר, מתקבלת כאן קבוצת מתאמנים שהופכים לחברים של ממש, שאפשר לבלות איתם גם מחוץ לשעות האימונים.

אימוני קיקבוקס בהרצליה עם הולמס פלייס

אנחנו בהולמס פלייס דאגנו לכם לחווית האימון המושלמת, עם סטודיו שמאובזר בכל ציוד הכושר שלו אתם זקוקים במהלך האימון שלכם, מיזוג נפלא, מראות שמקיפות אתכם מכל עבר ומדריכים מהשורה הראשונה של הקיקבוקס בישראל. הצטרפו לאחד ממועדוני הכושר שלנו עוד היום, ונשמח לראות גם אתכם מזיעים איתנו!