יוגה בפתח תקווה - חדר כושר הולמס פלייס Holmes Place

אם יצא לכם לדבר פעם עם מישהו שחזר מהמזרח הרחוק, בוודאי שמעתם ממנו אין ספור סיפורים על רוגע, שלווה, התחברות פנימה והתנתקות מהחוץ. אנשים שכאלו, שנתפסים רוחניים ולא תמיד מחוברים ל”מציאות”, הם אנשים שמצאו צורת חיים שאליה הם מתחברים הרבה יותר מהמירוץ היום יומי אחר קריירה, כסף והקמת בית ומשפחה. היות וקיימת בעולם הרבה יותר מרק מציאות אחת, אתם מוזמנים למצוא אותה גם בעצמכם עם שיעורי יוגה בפתח תקווה. אז איך כל זה קשור אחד לשני? בואו נבדוק ביחד.

יוגה בפתח תקווה – להרגיש מזרח במערב

על מנת להנות משיעורי יוגה בפתח תקווה אין כל צורך לטוס עד למדינות המזרח הרחוקות. היום אנשים רבים נהנים משיעורי יוגה בפתח תקווה בצורה פשוטה, דרך מנוי לסטודיו שמאפשר להם לקחת חלק בשיעורים כאלו.

בשיעורי יוגה בפתח תקווה אתם יכולים לתרגל את כל השיטות שקשורות בנשימות עמוקות, שיווי משקל, איזון, עצימת עיניים והתחברות קלה ונגישה למה שמתחולל לכם בתוך הנפש. באופן הזה, אתם יכולים להפוך את החיים שלכם ממרדף אין סופי לפינה של שקט, ועם הזמן תוכלו לבצע את התרגולים גם בעצמכם, גם בלי מסגרת השיעור.

איך היוגה תפסה את מקומה המכובד ברחבי העולם?

מדינת ישראל היא רק אחת מבין עשרות מדינות העולם שהיוגה בהן היא חלק בלתי נפרד מחיי היום יום של תושבים רבים. היוגה תפסה תאוצה עם השנים, והתחילה לעבור מפה לאוזן – מהמזרח הרחוק ועד העולם המערבי. היום ניתן למצוא מאות אלפי אנשים שמתרגלים יוגה, הן במסגרות של שיעורים והן באופן עצמאי, ויש לכך סיבה מעולה – היוגה עושה פלאים בגוף ובנפש של אותם אנשים.

כשמשהו עובד כל כך טוב אין כל צורך לשווק אותו או לפרסם אותו, משום שהאנשים שמכירים אותו עושים את זה בשבילו. מהסיבה הזו בדיוק אלפי אנשים שהתנסו וחוו את חווית היוגה במסגרת טיולים למזרח, למשל, הפיצו את הבשורה, וגרמו לעוד ועוד אנשים להצטרף למעגל המתרגלים. אין ספק שהיום היוגה היא אחד מסוגי התרגול האהובים ביותר ברחבי העולם, וניתן למצוא אותה בכל מקום שאליו תגיעו.

היוגה במסגרות החינוך השונות

בין אם מדברים באופן ספציפי על שיעורי יוגה בפתח תקוה ובין אם בישראל בכלל, ניתן להבחין בכך שהשיעורים הללו מהווים חלק אינטגרלי ממערכות שעות של גנים רבים, בתי ספר יסודיים ואפילו בתי ספר על יסודיים. היות והיוגה מביאה איתה כל כך הרבה השפעות חיוביות, מאפשרת איזון נפשי וחיבור לתחושות הפנימיות, תלמידים רבים – מגילאי 3-4, דרך גילאי 10-122 ועד גילאי 17-18 ומעלה, מוצאים את עצמם נמשכים לתרגול ומצליחים לפתח את עצמם בכל מיני תחומים.

סדנאות יוגה רבות מועברות גם בארגונים רבים, חברות ענק, עסקים, משרדים, מתחמי עבודה משותפים וגם בפעילויות עירוניות רבות. עם כל כך הרבה יתרונות ברורים – יש לכם את כל הסיבות להצטרף למסע המרתק הזה גם בעצמכם.

שיעורי יוגה בפתח תקווה – איפה יש אותם?

היום כבר כמעט ואין מקום בארץ שלא מאפשר מסגרות של שיעורי יוגה לתושבים. הודות לגודלה של העיר פתח תקווה, תוכלו למצוא בה מקומות רבים שבהם מתקיימים שיעורי יוגה, כשהמובילים ביותר מביניהם הם הסניפים הרבים של רשת הולמס פלייס.

אנחנו ברשת הולמס פלייס מציעים בפניכם מערכת שעות מגוונת, הכוללת שיעורי יוגה בפתח תקווה ובמוקדים נוספים בארץ, ומזמינים אתכם להנות מהיתרונות הגדולים שהם מביאים איתם. בשיעורים שלנו נמצאים אנשים מכל קשת הגילאים, התחומים והניסיון. צעירים, מבוגרים, אנשי הייטק, אנשי חינוך, אנשים שמתרגלים יוגה במשך שנים וגם אנשים שמגששים את דרכם בעולם היוגה. באופן הזה, תוכלו לקבל חיבוק גדול ותמיכה שוטפת לאורך הצעדים הראשונים שלכם בתרגולי היוגה, ותרגישו לאט לאט איך הם הופכים לבית גם עבורכם.

איך זה עובד בפועל?

כל מה שאתם צריכים לעשות על מנת לקחת חלק בשיעורי יוגה בפתח תקווה באחד מהסניפים שלנו הוא פשוט ליצור איתנו קשר. אנחנו זמינים עבורכם במספר הטלפון 039224411, ונשמח לתת לכם את המידע המלא על סוגי המנויים שלנו. מכאן תוכלו לבחור את המסלול שהכי מתאים לכם, ולהצטרף למעגל המנויים המרוצים שלנו. קדימה, זה הזמן לעשות צעד בדרך לאושר שלכם, אז צלצלו אלינו עוד היום!

לאימון נסיון בחדר כושר בפתח תקווה לחצו כאן