העקרונות שעומדים במרכזם של שיעורי יוגה - חדר כושר הולמס פלייס Holmes Place

תרגולי היוגה שהגיעו אל ארצות המערב מארצות המזרח, הם תרגולים שאנשים רבים כבר נסחפו לתוכם, ויצרו שינוי משמעותי בחייהם. תחילת תרגולי היוגה היו נראים רחוקים שנות אור מלמצוא חן בעיני מתאמני מדינות המערב ולהתאים להם, אך ככל שהזמן חלף המתאמנים הבינו ששיעורי יוגה טומנים בחובם לא מעט עקרונות ושיטות שיכולות להפוך אותם לאנשים הרבה יותר רגועים, שלווים, שלמים ונינוחים. במאה ה-21 שדורשת מכולנו כל כך הרבה, ומביאה איתה כמות לחצים גדולה כל כך, אין ספק ששיעורי יוגה הם אלו שיכולים לעשות את השינוי שרובכם ככולכם כל כך זקוקים לו.

העקרונות של שיעורי יוגה – הגוף והנפש עולים על מסלול משותף

הדבר הבסיסי והיסודי ביותר שעומד במרכזם של שיעורי יוגה, הוא עצם העובדה שהגוף והנפש פועלים יחדיו, במישורים נפרדים אך בהרמוניה. אם נסתכל על המישור הגופני, נגלה ששיעורי יוגה הם בעלי יכולת אדירה לשפר בקרב המתאמנים את היציבה שלהם, את שיווי המשקל שלהם, את האיזון שלהם, את הגמישות שלהם ואת מתיחת הגוף שלהם.

במישור הנפשי, ניתן להבחין בשיפור ענק שמתחולל בקרב המתאמנים במקומות כמו שלווה נפשית גדולה יותר, יכולת לנשום בצורה עמוקה ולשחרר את המחשבות הטורדניות, קבלת החלטות שקולה יותר, השלמה עם ה”אני” של כל אחד ואחת מהמתאמנים ועוד. בסופו של דבר, מתקבלת תמונה של מתאמנים שמייצרים לעצמם גוף ונפש חדשים לחלוטין, שמשרתים אותם בכל פן בחיים.

שיעורי יוגה – כשהיתרונות עולים על גדותיהם

לא בכדי ששיעורי יוגה היום עומדים בתור שיעורים שרבים נוהרים להירשם אליהם, להגיע אליהם ולהנות מהם. לא רק זה, אלא שמרבית המתאמנים לא משאירים שיעורי יוגה רק במסגרת של שיעור בסטודיו, אלא גם לוקחים איתם את התרגולים הביתה, לתרגול עצמאי. שיעורי יוגה מביאים איתם כל כך הרבה יתרונות, עד שרק מתבקש שאלו יהפכו לחלק בלתי נפרד משגרת החיים של המתאמנים, שנהנים מהם בכל פתיחת יום, בכל סגירת יום, ואפילו באמצע היום, כדי לקחת אתנחתא מהעבודה ומלחצי היום יום. הצטרפו אלינו בהולמס פלייס ותוכלו להנות גם בעצמכם משיעורי יוגה עשירים ונפלאים.