הסיבה שהפכה את פילאטיס מכשירים בגבעתיים לאחד האימונים המבוקשים ביותר בארץ - חדר כושר הולמס פלייס Holmes Place

לא מעט אימוני כושר נפתחים בתפוסה מלאה, שכן כמות המשתתפים בהם היא גדולה ומגיעה למקסימום. אימונים כמו קיקבוקס, זומבה, יוגה ועוד הם אימונים שמוכרים בשל הביקוש הגדול אליהם, ובלא מעט מכוני כושר קיימת ממש תחרות בין המנויים סביב מי יצליח להירשם קודם ולתפוס את המקום המיוחל באימונים האלו. לצד כל האימונים המוכרים והותיקים האלו, צץ בשנים האחרונות אימון נוסף שממלא את הסטודיואים עד אפס מקום – פילאטיס מכשירים בגבעתיים. אז איך הגיע פילאטיס מכשירים בגבעתיים למעמד הכבוד הזה שאליו כל מתאמן או מתאמנת רוצים להגיע? הנה כל הפרטים.

פילאטיס מכשירים בגבעתיים – נותן טוויסט לאימוני הפילאטיס

אימון הפילאטיס גם הוא נמנה יחד עם שורת האימונים הותיקים והמוכרים בתחום הכושר והספורט, ובאמצעות אימון פילאטיס מכשירים בגבעתיים הוא מקבל טוויסט מעניין שמקפיץ אותו כמה דרגות למעלה. אימון פילאטיס מכשירים בגבעתיים מתבסס על שיטת האימון של הפילאטיס, אולם הוא משלב בתוכו גם שימוש במכשירים.

ראשונת המכשירים היא מיטת הפילאטיס הייעודית. מדובר כאן על מיטה שאליה מחוברים מגוון קפיצים, גומיות, מזרונים ורצועות, וכל מתאמן או מתאמנת שלוקחים חלק באימון מקבלים מיטה פרטית כזו לעצמם למהלך האימון. בעזרת המיטה ניתן לשכלל כל תרגיל, ולהפוך אותו למאתגר יותר.

המכשירים הנוספים שתפגשו באימון

לצד המיטה קיימים לא מעט מכשירים נוספים שהופכים את אימון פילאטיס מכשירים בגבעתיים למה שהוא. כאן תוכלו למצוא גלילים, כדורים, גומיות וכמובן משקולות, שמצטרפים לכל תרגיל ולוקחים את האתגר צעד אחד נוסף קדימה.

האימון הוא אימון שלוקח את המתאמנים שלו לקצה, וגורם להם לעבוד קצת יותר קשה מבדרך כלל על מנת להגיע לתוצאות. יחד עם הליווי הצמוד של המדריכים – אין ספק שמדובר כאן על הנוסחה המושלמת לאימון מחזק, מרגיע ונהדר.

הירשמו להולמס פלייס כדי ליהנות מכל הטוב הזה

אימון פילאטיס מכשירים בגבעתיים מחכה לכם בסניף העירוני, יחד עם צוות הולמס פלייס המקצועי ועוד אין ספור אפשרויות שיהפכו כל אימון שלכם למהנה! צרו איתנו קשר ונצרף אתכם למשפחה שלנו כמנויים.