החורף הוא זמן מעולה להתאמן בחדר כושר - חדר כושר הולמס פלייס Holmes Place

חודשי החורף מבשרים לא רק על תחילת השנה האזרחית אלא גם על הזדמנות מופלאה, להגשים את היעדים שלא הספקנו בשנה שעברה ולעמוד בהם בצורה מוצלחת יותר מהשנה הקודמת. ומה בוער ברובנו בחודשי הקיץ אם לא להספיק יותר זמן בריאות וכושר?  על כן החורף מביא עימו הזדמנות מושלמת לחפש מכון כושר בכפר סבא או בכל אזור אחר בארץ, בין אם נבקש לבצע אימוני שחייה, לקחת קורסים בזומבה ועד אל קבלת תוכנית מותאמת אישית עם ליווי של מאמן מקצועי. אז החורף הוא הזדמנות מצוינת למצוא מכון כושר ביתי, שיוכל לעזור לכל אחת ואחד מאיתנו לחזור לכושר בדרך הייחודית שלו או שלה. 

איך לבחור חדר כושר?

אימוני כושר כמו לא מעט תחומים בחיינו דורשים לא מעט גיוון, לכן אחת הנקודות החשובות בעת בחירה של מכון כושר בכפר סבא או בכל עיר אחרת היא כמובן תחומי הספורט בהם מציע חדר הכושר להתאמן. בין אם מדובר בבריכה אולימפית, אימונים אישיים, חוגים שונים ועוד מגוון הפעלות וחוגי העשרה בתחום התזונה והספורט. עוד נקודה לא פחות משמעותית בבחירה של מכון כושר, היא כמובן שעות הפעילות ולא רק שעות הפעילות של המכון. בנקודה כזו חשוב להכיר את הזמן הפנוי שלנו, בין אם מדובר בשעות ”מתות” בערב ועד אל חלון זמן שיש עד שמוציאים את הילדים מהמסגרות. כך נוכל לוודא כי לא רק נירשם כבעלי מנוי לחדר כושר, אלא באמת נגיע. 

מאמן כושר אישי או חדר כושר בכפר סבא?

בשנים האחרונות הפך טרנד המאמנים האישיים לפופולרי במיוחד, בין אם מדובר במתאמנים אולימפיים ועד אל אנשים פרטיים המבקשים לשדרג את רמת האימונים שלהם בצורה פרטנית. דרך זו אכן מעולה, אבל לשם השוואה בחדר כושר בכפר סבא של רשת ”הולמס פלייס” נוכל למצוא בריכה טיפולית, בריכה מקורה, סאונה יבשה, סטודיו ספינינג, פעילויות לילדים וכמובן אביזרי כושר מהמתקדמים בעולם. מכון כושר שכזה יוכל לאפשר לנו לא רק לשדרג ולהתמקצע באימונים, אלא להיחשף לעוד מגוון סגנונות ספורט וכישורים שעוד לא הכרנו.