האם לשיעורי יוגה בחיפה יש השפעה גם על הגוף וגם על הנפש? - חדר כושר הולמס פלייס Holmes Place

אם יצא לכם להתאמן בעבר ביוגה, אתם בוודאי יודעים שלשיעור הזה יש כמה וכמה משמעויות רלוונטיות שמשפיעות על הגוף שלנו. לעומת זאת, אם לא יצא לכם להקפיד על אימוני יוגה, יכול מאוד להיות שפספסתם את אחת הפואנטות העיקריות שלהם – להשפיע על על הנפש. לשיעורי יוגה בחיפה ובכלל יש את היכולת להפוך גם את הגוף שלכם וגם את הנפש שלכם להרבה יותר בריאים, אז בואו נבין איך בדיוק זה קורה.

“לשאוף פנימה, ואז לנשוף החוצה” – התרגולים בשיעורי יוגה בחיפה

שיעורי יוגה בחיפה שמים דגש חזק על נושא הנשימה. אז נכון, אולי נדמה לכם שהנשימה היא דבר מובן מאליו שקורה מעצמו, אבל בפועל אנשים שמודעים לנשימות שלהם, ולא לוקחים אותן כמובן מאליו – יכולים להעניק לעצמם נשימות הרבה יותר איכותיות, שמשפיעות גם על הגוף וגם על הנפש.

הכנסת החמצן לתוך הגוף ממלאת את הריאות, ומאפשרת זרימה טובה יותר של הדם לאיברים השונים. בנוסף, הכנסת החמצן בצורה מודעת מאפשרת נשימות עמוקות ואיכותיות, זאת לעומת נשימה אוטומטית שמסתכמת בנשימות קצרות ולא מספקות.

שיעורי יוגה בחיפה והשפעתם על הנפש

מעבר להשפעה הגופנית, כאמור, קיימת גם השפעה נפשית גדולה של שיעורי יוגה בחיפה. הנשימות העמוקות, היכולת לעצום את העיניים ולהתרכז אך ורק בדבר אחד, הישיבה הנינוחה, השקט והאווירה האינטימית – כל אלו יוצרים סביבה בטוחה להרגעת הנפש, ומי מכם שימשיך בתרגולי היוגה גם אחרי שעות השיעורים, ימצא שחייו משתפרים יותר מיום ליום.

מתי הכי כדאי לקחת חלק בשיעורי יוגה?

שיעורי יוגה בחיפה מיועדים לכל מי שמעוניין ללמוד איך לעשות עצירה ממירוץ החיים, ולאפשר רגע של מנוחה ומרגוע לגוף ולנשמה. אנשים צעירים ומבוגרים כאחד מוזמנים לקחת חלק בשיעורי יוגה בחיפה, ויותר מזה – שיעורי היוגה אף נכנסים אט אט למסגרות חינוכיות, פורמליות ובלתי פורמליות, על מנת לחשוף גם את הילדים הקטנים לשיטה הנפלאה.

אנחנו בהולמס פלייס מציעים לכם שיעורי יוגה במגוון רמות משתנות, ומזמינים אתכם להצטרף אל מעגל המנויים המרוצים שלנו. מחכים לכם במועדונים!