באילו מכשירים משתמשים בפילאטיס מכשירים? - חדר כושר הולמס פלייס Holmes Place

פילטאיס מכשירים הוא מזמן לא איזה אימון שאנשים לא מכירים, יותר ויותר אנשים שומעים על האימון הזה והביקוש אליו רק עולה עם הזמן. אבל האם אתם יודעים באילו מכשירים משתמשים בפילאטיס מכשירים? הנה סקירה קצרה:

איזה מכשירים משתמשים בפילאטיס מכשירים?

1. מיטות רפורמר– ג’וזף פילאטיס המציא את מיטת הרפורמר, והיא הינה אחד החלקים העיקריים של מכשירי הפילאטיס. מכשיר זה הינו מסגרת דמוית מיטה ועליה פלטפורמה שטוחה, המכונה הכרכרה, המתגלגלת קדימה ואחורה על גלגלים בתוך המסגרת. הכרכרה מחוברת לקצה אחד של הרפורמר על ידי סט חבלים.

2. כיסא פילאטיס – ג’וזף פילאטיס פיתח גם את הכיסא, המכונה לפעמים כיסא הווונדה או הכיסא הנמוך. חלק מהאימונים של פילאטיס מכשירים מיועדים כולם אך ורק לתרגול על כיסא הפילאטיס.

3. גומיות פילאטיס – גומיות התנגדות לפילאטיס באורכים ומתחים שונים. באימוני פילאטיס מכשירים יש שימוש רב בגומיות בשלל הסוגים, ניתן לראות שיש גומיות גם בשילוב עם המיטה או הכיסא וכמו כן גומיות שניתן לעבוד ולתרגל איתם גם בבית.

4. טבעת פילאטיס – ג’וזף פילאטיס הכין את טבעות הפילאטיס המקוריות מהטבעות סביב חביות בירה גדולות. מאז התפתחו טבעות הפילאטיס וכיום הם נוצרו על ידי גומי עם רפידות קטנות משני הצדדים לריפוד כפות ידיים או קרסוליים כשהם נדחפים אליו. רוב העיגולים מרופדים גם בצורה שתומכת בידיים או ברגליים כשהם בתוך הטבעת הלוחצים החוצה.

עולם הפילאטיס ממשיך להתפתח כל הזמן!

כפי ששמתם לב, הציוד בפילאטיס מכשירים הוא מגוון ומדי שנה אנו נחשפים למוצרים חדשים ומודרניים. על כל אחד מהמכשירים השונים יש אינספור תרגילים שונים שנועדו לחזק את כוח הגוף ושרירי הליבה ובנוסף לעזור לכם בגמישות.

אם בעבר פילאטיס נחשב ספורט נשי ומבוגר היום פילאטיס מכשירים פונה לכל סוגי האוכלוסיות גם למגדר הזכרי. פילאטיס הוא ספורט מוערך וחשוב שתורם המון על סיבולת הגוף שלנו ופיתוח הגוף וזהו שיעור שנמצא בכל מכון כושר המעריך את עצמו. אנו מקווים שיכולנו לענות לכם על השאלה באילו מכשירים משתמשים בפילאטיס מכשירים ופעם הבאה שתגיעו לאימון תדעו טוב מול מה אתם מתמודדים.

אז יאללה, למה אתם מחכים? הצטרפו עוד היום לשיעורי פילאטיס מכשירים בתל אביב או פילאטיס מכשירים בראשון לציון!