אימוני כושר בזום? ריצה בזוגות מסביב לבלוק? 93% מהמתאמנים רוצים כבר לחזור ולהתאמן במועדון הכושר שלהם - חדר כושר הולמס פלייס Holmes Place

מסתבר כי כל החלופות שעלו בחודש האחרון על מנת לעודד את האנשים להמשיך להתאמן כדוגמת אימוני הזום או הפייסבוק לייב לא הצליחו להשפיע על איכות החיים של מי שמנויים למועדוני הכושר.

 

למעשה, 60% מהמתאמנים במועדוני הכושר מרגישים שאיכות החיים שלהם נפגעה בצורה משמעותית מאז שהתקבלה ההחלטה לסגור את המועדונים ו-93% רוצים כבר לחזור ולהתאמן במועדון שלהם באופן מיידי. כך עולה מסקר ארצי רחב היקף בקרב 9042 מתאמנים בגילאי 18 ומעלה שקיימה קבוצת הולמס פלייס במועדוניה.

מחקר מועדוני כושר

כשנשאלו המתאמנים באיזו תדירות יחזרו להתאמן, 73% השיבו כי בכוונתם להתאמן באותה תדירות בדיוק כפי שהתאמנו בעבר ו- 19% השיבו כי יחזרו להתאמן בתדירות גבוהה יותר מזו בה התאמנו בעבר. 70% מתכוונים לשוב באופן מייד לאימוני כושר ואירובי והיתר התחלקו בין חוגים ושחייה.

 

קרן שתוי, מנכ”לית קבוצת הולמס פלייס וראש פורום מועדוני הכושר מסבירה: “הנתונים שעולים מהסקר אינם מותירים ספק בנחיצות השבתם של מועדוני הכושר לרווחתם של המתאמנים תחת מגבלות, ככל יתר העסקים”. לדבריה “הקורונה לא עוברת בזיעה אלה דרך טיפות רוק ואנו בענף מסוגלים להתגבר על הבעיה בעזרת תוכנית מפורטת שהגשנו לרשויות ומבוססת על מחקרים ותוכניות דומות שאומצו ברחבי ארופה שהמטרה היא לאפשר את פתיחתם לאלתר של המועדונים תחת פיקוח קפדני של מנהלי המועדונים והרשויות”.

 

keren 1