1. שלח

סדנה בקבוצה

הולמס פלייס לייט הינה תוכנית הרזייה ייחודית המבוססת על עקרונות התזונה הנכונה, מאפשרת לכל אחד לחיות נכון, להרגיש טוב, להראות מצוין ולרזות בבטחה. מדובר בתוכנית דיאטה להקניית הרגלים לאורח חיים בריא המשלבת תזונה נכונה, פעילות גופנית ואימון לאיכות חיים.

הסדנה בקבוצה משלבת את כל הגורמים שהוכחו במחקרים העוסקים בטיפול יעיל בעודף משקל, עוסקת במגוון נושאים מתחום תזונה, פעילות גופנית ושינוי התנהגותי שמטרתם לעורר מוטיבציה בקרב המשתתפים לבצע את השינויים הנדרשים לירידה במשקל, תוך שימת דגש על התהליך שלא יתבצע בצורה של דיאטת כאסח, דיאטה דלת פחמימות, ירידה מהירה במשקל.

המטרה של הסדנה היא לכוון כל משתתף לאמץ לו את תוכנית תזונה נכונה המתאימה לו לירידה במשקל, שיוכל להתמיד בה לתמיד לאורך זמן ובכך גם לשמור על ההשגים.

משך הסדנה – 3 חודשים. הסדנה מיועדת גם למי שאינו מנוי הולמס פלייס, למנויי המועדון מחיר מוזל.

אימון אישי בתזונה

אימון תזונתי להבדיל מייעוץ תזונתי מכוון לתהליך של שינוי הרגלי אכילה.

משמעות המילה דיאטה שמקורה ביונית הוא אורח חיים, מטרת האימון התזונתי הוא לאמן אתכם בהתאם למטרות שתציבו לעצמכם. התהליך כולל גם התייחסות לפן הרגשי, אימון ליישום הרגלי האכילה בכדי להצליח בהתמודדות היום יומית.

המפגש כולל: אבחון הרגלי אכילה, בדיקת מדדים – משקל ואחוז שומן, זיהוי קשיים בתהליך, הגדרת מטרות ריאליות לירידה במשקל /עליה במשקל/שיפור מדדים בריאותיים, בניית תוכנית דיאטה אישית, תרגול במצבים בעיתיים, תזונה נכונה בהתאם לתוכנית האימון ודגש על אכילה נכונה.

המפגשים מיועדים גם למי שאינו מנוי הולמס פלייס, ביום המפגש עם הדיאטנית ניתן יהיה להשתמש במתקני המועדון. למנויי המועדון מחיר מוזל. ניתן לרכוש חבילות של 3, 6, 12 אימוני תזונה אישיים.

צוות הדיאטנים

רונית טואף – מנהלת תחום תזונה והרזייה
דיאטנית קלינית משנת 1993, בוגרת תואר שני בבריאות הציבור, בוגרת קורס מאמנים ממכון מאמנים.

ניסיון עשיר בתחום – עבודה בבית חולים, קופת חולים, בתי ספר, מרצה לקהלים מגוונים, מנחת קבוצות למבוגרים וילדים. פיתחה את כל תחום התזונה ברשת החל משנת 2004.


מורן מוסלי – סגנית מנהלת תחום תזונה
דיאטנית קלינית, בעלת תואר ראשון במדעי התזונה B.Sc.

כיום דיאטנית במועדון רעננה וסגנית מנהלת תחום תזונה ברשת הולמס פלייס. מטפלת במבוגרים, בילדים ובני נוער בליווי צמוד ואישי להקניית הרגלי תזונה נכונה ואורח חיים בריא.

ניסיון בתחום- בית חולים, מרפאת גסטרו, עבודה עם ילדים, מנחת סדנאות למבוגרים לאורח חיים בריא וירידה במשקל.


צוות הדיאטנים במועדונים
בכל מועדון עובדים 2-4 דיאטנים, כולם בעלי תואר בתזונה מאחד משלושת המוסדות המוכרים בארץ - הפקולטה לחקלאות ברחובות, מכללת תל חי ו/או מכללת אריאל. הלימודים מתמשכים על פני שלוש שנים ובנוסף חצי שנה התמחות בבית חולים.

הדיאטנים עוברים הכשרות אישיות וקבוצתיות לפיתוח מיומנויות טיפול.

לאור הכשרתם הדיאטנים יכולים לטפל בלקוחות בריאים המעוניינים בהכוונה מקצועית בנושא תזונת ספורט וגם בלקוחות שיש להם בעיות בריאותיות כגון סוכרת, שומנים בדם, בעיות עיכול וכדומה.

מה הסיכוי להצליח?

אין הרבה תחומים בהם אנשים יודעים בדיוק מה הם רוצים כמו בתחום התזונה ומשקל הגוף.

המציאות מוכיחה שמרבית האנשים הרוצים לרדת במשקל וחיפשו פתרונות אצל "מומחים" לא הגיעו למשקל הרצוי או שלא הצליחו לשמור עליו לאורך זמן. גם האנשים שהגיעו לדיאטנית וקיבלו תפריט מחושב, מדויק ומאוזן לא בהכרח השיגו את התוצאות.

תחשבו על זה – מה הסיכוי שבמפגש שאורכו 30-60 דקות עם דיאטנית, תצאו ותהיו מוכנים נפשית לכל השינויים המוצעים בתפריט החדש שהותאם עבורכם.

כדי להצליח פעם אחת ולתמיד צריך להתייחס לכל העניין כאל תהליך ולראות מהם השינויים אותם צריכים לבצע. אפשר אפילו להכין רשימה ולהתחיל עם השינויים שניתנים לביצוע בקלות ללא תחושת ויתור גדולה. זו הסיבה שכלי טיפול בשינוי תזונתי אינו יכול להסתכם בתפריט המבוסס על חישוב קלורי.

ישנה מסקנה אחת העולה ממחקרים הבוחנים מגוון גדול של דיאטות: דיאטות דלות שומן, דלות פחמימות, רבות חלבון. בטווח של שנה בכולן שיעור הירידה במשקל דומה, ההבדל מתבטא בקצב. מה שמצליח לשמר את ההישגים הוא שינוי באורח החיים ובהרגלים של האדם.

בהצלחה בכל שינוי שתרצו לעשות בחייכם